Kim jesteśmy?

PLP Studio Engineering to pracownia inżynierska z zakresu projektowania wszelkich konstrukcji budowlanych. Powstała z zaangażowania i pasji do projektowania w 2018 roku. Od tamtej pory zrealizowaliśmy wiele ciekawych, o różnym stopniu skomplikowania projektów. Zajmujemy się projektowaniem wszelkich konstrukcji z szeroko rozumianego budownictwa, specjalizując się głównie w konstrukcjach typowo przemysłowych, jak:

– konstrukcje wsporcze urządzeń, w tym estakady i galerie transportu,

-konstrukcje hal i budynków przemysłowych,

-silosy, zbiorniki, zasypniki,

-fundamenty pod maszyny,

-posadzki pod duże obciążenia,

-kanały spalin,

-opodestowania oraz infrastruktura pomocnicza zakładów przemysłowych, w tym klatki schodowe, szyby windowe,

-dźwignice, belki demagowe, konstrukcje podsuwnicowe,

-konstrukcje urządzeń przemysłowych jak piece hutnicze, kolektory spalin, filtry workowe, elektrofiltry.

Why PLP Studio?

Przed powstaniem PLP Studio Engineering, zdobywaliśmy doświadczenie na dużych inwestycjach z branży hutniczej, przemysłu cementowego, przemysłu enrgetycznego, jak również przy mniejszych inwestycjach budownictwa mieszkaniowego.
Naszą przewagą jest przede wszystkim jakość i terminowość opracowywanych projektów. Atutów tych nabraliśmy na bazie wieloletniego doświadczenia. Dzięki ograniczeniu kosztów, poprzez pracę zdalną jesteśmy w stanie zaoferować bardzo konkurencyjne ceny swoich usług.
Wszystkie projekty wykonujemy na bazie oprogramowania 3D firmy Autodesk, co znacznie ogranicza ilość ewentualnych błędów.